BÜLTEN KARAMAN OSB DERGİSİ 2. SAYISI ÇIKTI

Karaman-Organize-Sanayi-64

2020 Mart ayında yayın hayatına başlayan Bülten Karaman OSB Dergisi 2. Sayısını çıkardı.                                                     Som Ambalaj firmasının başarı hikayesini kapağında manşete taşıyan Karaman OSB Dergisi, zengin içeriği ile dikkat çekiyor.

Pandemi sürecinde üreten Karaman sanayisine dikkat çeken dergide, firmaların yanı sıra, Koronavirüsle OSB Müdürlüğünün mücadelesi, Karaman OSB Yönetim Kurulunun mesajları, Üniversite sanayi işbirliği ve reel sektörün iyileşme süreci gibi mesajlar yer alıyor.

Gıda ağırlıklı sanayisi ile istihdam ve ihracat pazarıyla ülke ekonomisinde söz sahibi olan illerden biri olan Karaman Organize Sanayi Bölgesinin vitrin niteliğindeki Bülten Karaman Dergisi, künyesinde Özen Medya Grup işbirliği ile OSB Müdürlüğü yayın kurulu ile hizmet veriyor.

32 sayfalık içerikte, ayrıca, Ak Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser ile röportaj dizisi, Araştırmacı Yazar Osman Ülkümen’in kültür yazısı, OSB’de spor projeleri ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kemal Boynukalın’ın üretim ve istihdam adına kaleme aldığı mesajlar da beğeni topluyor.

 

Paylaş: