KARAMAN OSB YÖNETİMİNDEN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA TEŞEKKÜR

Karaman-Organize-Sanayi-53

Karaman'da Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri, Karaman Organize Sanayi Bölgesine açılan ikinci ana güzergâh yolu üzerinde Karaman Belediyesi'nin yaptığı asfalt çalışması ve düzenlemeye teşekkür etti.

Belediye ekiplerince, bugünlerde her gün binlerce kişinin yoğun olarak kullandığı ikinci organize sanayi yolu, Karaman Belediyesi tarafından asfaltlanarak vatandaşların hizmetine sunulması amaçlanıyor.

Karaman ekonomisinin önemli unsurlarından olan Karaman Organize Sanayi Bölgesi’ne giden yolda asfalt ve yol iyileştirme çalışması Karaman OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kemal Boynukalın ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından takdirle karşılandı.

Ağır tonajlı araçların geçmesi ve hava şartlarına bağlı olarak yıpranan Bahçeli evler mahallesinde bulunan yol, yapılacak düzenlemeyle çok daha kaliteli bir hale getirilecek.

Bu yolun asfaltlanmasıyla ilgili talepleri dikkate alan Karaman Belediyesine ve Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’ya, Karaman Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Sanayiciler adına teşekkürlerini iletti.
 

Paylaş: